سرویس های ویژه میل فا

سرویس ویژه تجاری / اداری یا ایمیل هاستینگ با نام دامنه اختصاصی اما میزبانی توسط سرورها و نرم افزار میل فا

شرکتها / سازمانها / موسساتی که مایل هستند ایمیل انها از نام دامنه خودشان باشد اما امکانات لازم برای سرور و پهنای باند مناسب را نداریند میتوانند از سرویسهای تجاری/اداری میل فا استفاده نمایند در این نوع سرویس شما دامنه دلخواه خود را به میل فا معرفی کرده و سرویس ایمیلتان را از دامنه خودتان خواهید گرفت . این سرویس مناسب افراد عادی که نیاز به ایمیل معتبر دارند / شرکتها برای ارتباط با مشتریان و بین پرسنل و سازمانها و نهادهایی است که مایل هستند از محیط میل فا استفاده کننده اما هزینه خرید سرور و نرم افزار را ندارند . برای دیدن تعرفه ها و سفارش آنلاین و تحویل فوری ایمیل و سایتتان اینجا کلیک کنید

افراد عادی که در حد معمول از ایمیل استفاده میکنند میتوانند از سرویسهای رایگان میل فا با عضویت در سایت میل فا استفاده نمایند . سرویس ویژه با ایمیل

@mailfa.com

افرادی که از ایمیل استفاده بیشتر و حرفه ای تری میکنند میتوانند با ارتقاء حساب کاربری خود در میل فا به ویژه از امکانات بیشتری بهره مند شوند . لیست امکانات اضافی که در حسابهای ویژه میل فا موجود است را میتوانید از اینجا ببینید.

خرید لایسنس ایمیل سرور قابل نصب میل فا بر روی سرورهای شما

شرکتها و سازمانهایی که تمایل دارند ایمیلهایشان بر روی سرورهای خودشان نگهداری شود و از امکانات مناسب پهنای باند و دیتا سنتر بهره مند هستند میتوانند اقدام به تهیه لایسنس دائمی میل فا نمایند . با یکبار خرید این لایسنس شما حق استفاده از یک نسخه از میل فا را برای دامنه خودتان برای همیشه خواهید داشت و در صورت تمایل میتوانید به طور سالانه قرارداد پشتیبانی ببندید تا نسخه های جدیدتر میل فا را نیز با قیمت بسیار مناسب دریافت کنید . توضیحات بیشتر را از اینجا بخوانید.

سایت خود را با سلیقه خودتان طراحی کنید

هر شخص، شرکت، سازمان یا هر نهادی برای معرفی و ارائه خدمات در بستر اینترنت نیاز به سایت دارد. ما برای شما سیستمی طراحی کرده ایم تا به سلیقه خودتان و با امکانات مورد نیازتان اقدام به طراحی سایت و ثبت دامنه کنید. توضیحات بیشتر را در اینجا بخوانید.